Skarżysko! Pogoda jest piękna więc nic nie stoi na przeszkodzie aby dzisiejszy wieczór i weekend spędzić na II Skarżyskim Festiwalu Food Trucków . Ja pobiegłam tam z testerami już w południe aby sprawdzić czy i w tym roku Street Food Polska zaprosił najlepszych z najlepszych  I powiem Wam jest w czym w tym roku wybierać. Moje  jak w poprzedniej edycji podbiły najlepsze lody ever od The Waffles jeśli traficie na whisky z czekoladą albo cytrynę z bazylią to nie zastanawiajcie się – zamawiajcie.
Kurczak i masło orzechowe brzmi nieco dziwnie , ale @nicetoeatyoupl sprawia że to połączenie w kanapkach bostońskich to sztos! Koniecznie zajrzyjcie do nich bo chłopaki naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą jak łączyć rzeczy banalne z niebanalnymi 
Jeśli ktoś słyszy hot-dog widzi kiepską bułkę ze smętną parówką – zapomnijcie o takim obrazku i wybierzcie się do HotDogarnia. Ta wizyta zmieni Wasze spojrzenie na hot-doga my polecamy tego BBQ – pyszka.
Langosze – cudownie chrupiące placki z ciasta drożdżowego smażonego na głębokim oleju z dodatkami to jeden z najbardziej znanych węgierskich street foodów – ich też możemy skosztować w Skarżysku i powiem Wam jedno – warto!
Kochacie pierogi? No to odwiedźcie koniecznie stoisko Krucjata Smakiem – tam zjecie najlepsze pierogi z różnymi farszami (można brać na wynos z barszczykiem jutro, po imprezie mogą uratować nie jedno życie) 
To tylko połowa tego co tym razem oferuje Wam Street Food – znajdziecie jeszcze pyszne burgery, kiełbaski, owoce w czekoladzie (genialne), frytki belgijskie, naleśniki czy znanego z poprzedniej edycji @flammasterwwa. Dajcie znać co podbiło Wasze kubki smakowe i , bo jutro lecimy testować dalej i czekamy teraz na Wasze polecania